Уряд розпорядився провести евакуацію людей з Донеччини до 13 областей

Кабінет міністрів розпорядився провести обов’язкову евакуацію населення з Донецької області до безпечних районів 13 областей.

Йдеться про Вінницьку, Волинську, Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську та Чернівецьку області.

Згідно з розпорядженням №679 від 2 серпня, уряд доручив головам облдержадміністрацій разом із Міністерством оборони, Міністерством розвитку громад і територій, Мінінфраструктури, Міністерством з реінтеграції тимчасово окупованих територій, МВС, Нацполіцією, ДСНС, за участі СБУ, «Укрзалізниці» організувати та провести обов’язкову евакуацію.

2 липня почалася обов’язкова евакуація з Донеччини – перший потяг прибув до Кропивницького. 

Наприкінці липня віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  Ірина Верещук заявила, що перед початком опалювального сезону евакуація населення з неокупованих районів Донецької області буде обов’язковою. Йдеться про евакуацію щонайменше 200-220 тисяч місцевих жителів. Проте у громадян буде можливість відмовитись від евакуації у письмовій формі.

Донеччина щоденно потерпає від російських обстрілів, щоденно гинуть та зазнають поранень цивільні. Влада неодноразово закликала людей евакуюватися до більш безпечних регіонів.

EcoF       OCare

Be the first to comment on "Уряд розпорядився провести евакуацію людей з Донеччини до 13 областей"

залишити коментар