Інститут нацпам’яті домовився з метро, що до напису «станція Дорогожичі» додадуть вказівник «Бабин Яр»

В Українському інституті національної пам’яті заявили, що метрополітен у Києві інформуватиме пасажирів про заповідник «Бабин Яр», розташований біля станції «Дорогожичі».

«У відповідь на звернення Українського інституту національної пам’яті КП «Київський метрополітен» доповнить графічні покажчики у вагонах метро «зеленої лінії» та на станції «Дорогожичі» інформацією про вихід до Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», – йеться в повідомленні пресслужби УІНП.

Повідомляється, що напис буде зроблений українською та англійською мовами. Також із часом передбачається розміщення навігаційних панелей із нумерацією виходів і доповнення покажчиків інформацією про меморіал.

Раніше столичній владі пропонували перейменувати станцію метро «Дорогожичі» у Києві на «Бабин Яр». Із такою ініціативою на ім’я київського міського голови звернулися Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» і громадська організація «Марш пам’яті». Втім Український інститут нацпам’яті не підтримав таке перейменування.

           

Be the first to comment on "Інститут нацпам’яті домовився з метро, що до напису «станція Дорогожичі» додадуть вказівник «Бабин Яр»"

залишити коментар