Міністерство освіти оголосило тритижневий карантин з 12 березня, терміни «можуть змінитися»

Міністерство освіти і науки України оголосило тритижневий карантин з 12 березня до 3 квітня. Терміни можуть змінитися «в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні». Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

Згідно з рішенням, яке ухвалене 11 березня, карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління:

дошкільної;
загальної середньої;
позашкільної;
професійної (професійно-технічної);
фахової передвищої;
вищої;
післядипломної освіти.

11 березня Кабінет міністрів обмежив проведення масових заходів в Україні до 3 квітня. Крім того, уряд збирається закрити 170 пунктів пропуску на кордоні з 219.

Наразі в Україні зафіксований один лабораторно підтверджений випадок коронавірусу.

Захворювання COVID-19 спричиняється коронавірусом SARS-CoV-2, раніше відомим як 2019-nCoV, що належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Більшість хворих одужує. Помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що рівень поширення COVID-19 досяг масштабів пандемії.

           

Be the first to comment on "Міністерство освіти оголосило тритижневий карантин з 12 березня, терміни «можуть змінитися»"

залишити коментар