Організатори форуму, де мала виступити росіянка Хакамада, скасували її участь

Інвестиційно-будівельна компанія Taryan Group заявила про скасування виступу російської політикині Ірини Хакамади на своєму освітньому форумі DreamBIG. Про це в компанії повідомили 5 січня.

Як пояснила пресслужба компанії, на форум запросили «спікерів з різних куточків світу, аби вони поділилися своїм життєвим досвідом та своїми цінностями».

«Ми хочемо вибачитися перед нашими гостями за те, що один із запланованих спікерів – бізнес-тренер Ірина Хакамада – не виступить на DreamBIG Forum. Попри те, що ми провели первинну перевірку та погодили можливість її приїзду з відповідними органами, ми змушені відмовитися від її виступу. Тому що є речі, які для нас є важливими і непорушними, і позиція щодо них не може бути двозначною», – йдеться в повідомленні.

 

Публічних заяв самої Хакамади, а також правоохоронних органів України з цього приводу наразі не було.

Напередодні стало відомо, що російська опозиціонерка Ірина Хакамада планує виступити на бізнес-форумі в Києві. Цю новину, поміж інших, засудив голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

Після анексії Криму Хакамада заявляла, що вважає дії Росії щодо Криму анексією і запропонувала купити в України півострів, виплативши контрибуцію.

У 2000-2003 роках вона була заступницею голови Державної думи Росії, у 2012-2018 – членом Ради при президенті Росії з розвитку громадянського суспільства і правах людини.

У 2004 році Хакамада була кандидатом на посаду президента Росії, але посіла четверте місце.

           

Be the first to comment on "Організатори форуму, де мала виступити росіянка Хакамада, скасували її участь"

залишити коментар