«Приємний бонус для бюджету» – Маркарова про застави кандидатів у президенти

Застави в 2,5 мільйона гривень, які внесли під час реєстрації кандидати в президенти, є «приємним бонусом» для українського бюджету. Про це в ефірі Радіо Свобода розповіла міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Однак, за її словами, поповнення державної скарбниці не є головним призначенням «виборчих застав». 

«Мені здається, що для країни найважливіше – це гарні результати виборів. І для того, щоб люди прийшли і зробили своє волевиявлення. А ми більше турбуємося про наші традиційні поповнення бюджету – податки, неподаткові надходження, приватизація і так далі. Тому це такий невеличкий приємний бонус, якщо так можна сказати, поповнення нашого казначейського рахунку. Але, звичайно, не головне наше джерело доходів», – розповіла Маркарова.

Читайте також: Уже три роки поспіль економіка України зростає – міністр фінансів Маркарова

2,5 мільйони гривень – це застава, яку партії або сам кандидат вносять на рахунок Центральної виборчої комісії. Заставу повертають в двох випадках: або в разі перемоги на виборах, або – виходу до другого туру. В інших випадках застава не повертається і перераховується до Державного бюджету України.

Вибори президента відбудуться 31 березня 2019 року. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 претендентів на цю посаду.

           

Be the first to comment on "«Приємний бонус для бюджету» – Маркарова про застави кандидатів у президенти"

залишити коментар