Уряд призначив нового голову Держінспекції ядерного регулювання і звільнив виконувача обов’язків голови Держгеокадастру

Кабінет міністрів призначив Григорія Плачкова головою Державної інспекції ядерного регулювання та звільнив із посади голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олега Цвяха.

Плачков очолив Державну інспекцію ядерного регулювання замість виконувача обов’язків голови відомства Бориса Столярчука. А той, як повідомлялося, був призначений після того, як попередній керівник інспекції Сергій Божко помер 6 лютого цього року.

Як заявив під час засідання уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман, він також буде наполягати на проведенні перевірки діяльності голови Держгеокадастру.

«Ми говорили про Держгеокадастр. Є нарікання й на Укртрансінспекцію від бізнесу: то дозволи якісь не видають, то вимагають щось за дозволи. Є нарікання на інспекцію з праці: замість того, щоб займатись безпекою праці реально і детінізацією, вони невідомо чим займаються, ходять, доять бізнес», – сказав він.

Володимир Гройсман заявив про відсторонення від служби виконувача обов’язків голови Держгеокадастру Олега Цвяха 24 жовтня в ході засідання Ради регіонального розвитку.

Державний земельний кадастр – це державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їхнє цільове призначення і обмеження у використанні. Кадастр містить дані про кількісну та якісну характеристику земель, їх оцінку, розподіл між власниками та користувачами. Держгеокадастр, серед іншого, забезпечує раціональне використання земель.

           

Be the first to comment on "Уряд призначив нового голову Держінспекції ядерного регулювання і звільнив виконувача обов’язків голови Держгеокадастру"

залишити коментар