У москальських комуняк прогресує параноїдальна манія переслідування

комуняки

Головний юрист фракції КПРФ у Держдумі депутат Вадим Соловйов направив запит генпрокурору Росії Юрію Чайці з проханням провести перевірку компанії Microsоft і її нової операційної системи Windows 10.

Соловйов зазначає, що, відповідно до користувацької угоди, операційна система автоматично збирає і зберігає у себе історію відвіданих користувачем web-сторінок, паролі до сайтів, назви точок доступу, до яких підключався користувач, і паролі до них.

Також система зберігає на серверах компанії координати користувача, фрагменти поштового листування і SMS, дані про здійснені дзвінки, дані з адресної книги та інші персональні дані клієнта.

При цьому компанія, згідно з ліцензійною угодою, залишає за собою право надавати фрагменти особистого листування та інших зібраних персональних даних користувачів за запитами спецслужб, а також публікувати і використовувати її іншими способами за своїм бажанням, вказує депутат.

Однак при цьому російське законодавство вимагає, щоб збір і обробка персональних даних громадян Росії здійснювалися тільки організаціями, що входять до реєстру операторів персональних даних. А Microsoft в цей список не входить – отже, на думку депутата, поширення Windows 10 на території Росії незаконне.

Враховуючи, що багато російських державних структур використовують в роботі системи Windows, можливий витік секретної інформації закордонним спецслужбам. Фактично йдеться про шпигунство, заявив Соловйов.

Депутат просить провести перевірку Microsoft, а також вжити заходів з блокування інтернет-ресурсу, з якого можливо завантажити Windows 10, до прийняття остаточного рішення з його допуском на російський ринок.

Також Соловйов пропонує видати застереження органам виконавчої та законодавчої влади щодо використання даного програмного продукту на своїх пристроях.

У Microsoft, в свою чергу, запевнили, що вся інформація збирається тільки за згодою користувача. Продажі Windows 10 почалися 28 липня.

Правда України

EcoF       OCare

Be the first to comment on "У москальських комуняк прогресує параноїдальна манія переслідування"

залишити коментар